Sıkça Sorulan Sorular

Online Psikolog Nedir?

Kişinin, terapi seanslarını bilgisayar destekli bir sistemde ve istediği zamanda kolayca ulaşabileceği, uygun maliyetli bir online platformdur. Online Psikolog ile beraber, ister evinizde, isterseniz ofisinizde veya herhangi rahat hissettiğiniz başka bir alanda sesli veya görüntülü olarak, seçtiğiniz psikologlarımızdan online olarak destek alabilirsiniz.

Online Psikolog'da Bulunan Psikologlar Güvenli Mi?

Bütün ekibimiz lisansını tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Bunların hepsinin kontrolü ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Özgeçmişlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Online Psikolog Güvenli Midir?

Online Psikolog’da sizlerin mahremiyeti son derece önemlidir. Online görüşmelerimizde, merkezler de yapılan tüm etik ilkelere uyulur ve danışanın bilgileri gizli tutulur.

Neden Online Terapi?

Son yıllarda hem Dünya da hem de ülkemizde online psikolojik danışma hizmetleri yaygınlaşmaktadır. Özellikle içinde bulunduğumuz iş yoğunluğu, çalışma temposu, ekonomik koşullar vb durumlardan ötürü bir klinik veya danışmanlık merkezinde psikolojik danışmanlık hizmeti almak zorlaşmaktadır. Bizler size online terapi sayesinde hem daha uygun bir bütçeyle hemde çalışma temponuzu aksatmadan, trafiği takılmadan bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu yüzden online terapi!

Online Psikolog'dan Kimler Hizmet Alamaz?

18 yaşından küçükler,
İntihar ve kendine zarar verme gibi psikiyatrik sorunları olanlar,
Ağır psikiyatrik vakalar için online destek uygun değildir.

Online Psikolog Üzerinden Nasıl Randevu Alabilirim?

Anasayfamız da Randevu al butonuna tıklayarak, istediğiniz uzmandan, istediğiniz saatler de randevu alabilirsiniz.

Ücret ve Ödeme Şekilleri Nasıldır?

Yüz yüze terapi seanslarına göre çok daha uygun maliyetlidir.
Ödemeler kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ödeme sistemimiz ssl güvencesi altında önde gelen endüstri standartları ile günceldir. Tüm kişisel bilgiler ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunur ve güvence altına alınır. Kişisel finansal bilgilerinizi asla kendimiz saklamayız.

Hemen randevu alın