SENA ATALAR

Psikolog/Aile Danışmanı

sena-atalar

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba, ben psikolog Sena Atalar, Lisans eğitimimi İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Psikoloji alanında tamamladım. Lisans eğitimim boyunca çeşitli alanlarda stajlar yaptım ve teorik bilgileri pratik hayatta uygulama imkanım oldu. İlk olarak anaokullarında stajyer psikolog olarak çalıştım, gözlem yapma imkanım ve çocuk değerlendirme testlerinden uygun olanları çocuklar üzerinde uygulama ve raporlama imkanı buldum

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba ben  Klinik Psikolog SİNEM POLAT. 2019 yılında Biruni Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans eğitimimi tamamladım. Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını almaya hak kazandım. Lisans dönemi boyunca farklı Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde , Rehberlik Araştırma Merkezi ve okullarda staj yaptım.

Hande AHISKALI

Klinik Psikolog/Cinsel Terapist

image0 (1)

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba, ben psikolog Hande Ahıskalı, İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi 2018 yılında tamamladım. Lisans eğitimim boyunca çeşitli alanlarda uzun süreli stajlar deneyimlerimle birlikte birebir danışan görerek teorik bilgilerimle pratik uygulama sentezi yapmış oldum. Stajlarımın çoğunluk kısmı hastaneler, toplum ruh sağlığı merkezleri gibi klinik alandan oluşmaktadır.

Damla Nur DOLU

Psikolog/Aile Danışmanı

PSİKOLOG HAKKINDA

Psk. Damla Nur DOLU, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji bölümünü 2018 yılında başarıyla tamamlamıştır. 2019-2020 Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimini Aile danışmanı olarak tamamlamıştır.

Kübra ÖZKAYA

Klinik Psikolog

image1

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba ben psikolog Kübra Özkaya, Lisans eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Akabinde Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamış, klinik psikolog olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Florance Nightingale, Doğa Koleji, Özel Avrupa Şafak Hastanesi, Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu anasınıfı departmanı, Çapa Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi gibi pek çok kurumda staj yapma imkanı bulmuştur.

Havva Nur Çelik

Psikolog

WhatsApp Image 2020-10-11 at 16.32.18 (1)

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba, Ben Psikolog Havva Nur Çelik Psikoloji Lisans eğitimimi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde tamamladım. Lisans eğitimim süresince aynı zamanda her biri 3.5 ay süren üç farklı yerde staj deneyimi elde ettim. İlk stajımı Hollanda’da Kappio isimli bir kreşte sağlık koordinatörü mentorlüğünde DEHB, Davranım Bozukluğu, Karşıt Gelme Bozukluğu olan çocukların uyum süreçleri ile ilgili çalışarak tamamladım.

SEMA AKKOYUN

Klinik Psikolog

rbt

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba ben psikolog Sema Akkoyun, 2015 yılı Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2019 yılı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde “Alkol Kullanım Bozukluğu Olan Bireylerde Dürtüsellik, Yeme Tutumu ve Diğer Değişkenlerle İlişkisi: Kontrollü Bir Çalışma” konulu tezi ile başarıyla tamamlamıştır.

Sedanur Korkmaz

Psikolog

image1

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba ben Psikolojik Danışman Sedanur Korkmaz 

Lisans eğitimimi Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum.Şuan İstanbul Gelişim Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans öğrenimi görmekteyim Tez dönemindeyim. 1 yıl boyunca Yenibosna Nef22’de danışan gördüm.

Elif Nur Demirel

Psikolog

PSİKOLOG HAKKINDA

Merhaba ben psikolog Elifnur Demirel, Lisans eğitimimi Lefke Avrupa Üniversitesinde burslu olarak tamamladım. Lisans eğitimim süresince mesleğime yönelik çeşitli alanlarda stajlar yaptım. Öğrenmiş olduğum ve öğrenmeye devam ettiğim bilgilerin karşılığını gerçek hayatta gözlemleme ve pratiğe çevirme imkanı buldum. Bu imkan, mesleğimde henüz öğrenme aşamasında olmama rağmen bana deneyim ve tecrübe sağlamam konusunda oldukça yardımcı oldu.